« Back to All Topics
moderátoroknak vagy bár kinek!
Posted in 
General
moderátoroknak vagy bár kinek!
Posted in 
General
moderátoroknak vagy bár kinek!
Elterjedt a sakkon a kapcsolat-megszakitásos lehuzás! Borzasztoan idegesitö, hogy az ember pontjait egyszerüen ellopják! Kérek bárkit aki tud valamijen megoldást irjon! Köszi.
Köszönöm a segitséget,de véletlenül magyarul vaahol?
Koncenträlj a sakkra, ne a pontokra:-)
A sakk erdekesebb. Vagy ugy gonodold, hogy ott mär nem tudsz toväbbfejlödni? Üdv :-)
Hello, sztem bekéne vezetni azt h ha vki lerakja a tálcára a game-t akkor jelezze... és akkor ki lehetne szürni h ki progival játszik és ki nem
lásd a többi oldalon...
elkerűlhetőbb lenne a programmal való visszaélés
gondolkodj már ember :D mindíg ugyanazokkal a már régen átbeszélt ötletekkel jösztök elő, el ne mond már nekem hogy te még sohasem tetted le a tálcára az ablakot mikozben játszottál... már 100szor el lett mondva hogy ablakváltás nem egyenlő program használattal hiszen a 20perces játszma alatt sokminden mást lehet csinálni. hogy egy egyszerű példával éljek MSN. 
És ha kicsit is képben lennél rájönnél hogy a hozzászólásod teljesen értelmetlen mivel már vagy 1 hónapja meg van csinálva az hogy hellyel-közzel jelzik neked hogy ki a progis és ki nem az, lásd az adatlapon a számítógép ikon... Ez a topic egy másfajta dologról szól ami sajnos velem is előfordult most 2szer pedíg már hónapok óta nem szakadtam meg. Most viszont 2szer is. Hát hogy ez a net hibája vagy az ellenfél szakított e meg ez jó kérdés. 
Hello, nemtom h mért szólsz be...
1. Aki játszik, az a játékra figyeljen és ne rakja le a tálcára...
2. Igazam volt, van egy barátom aki progival amőbázik és az infójában semmi nem jelenik meg...
Ezzel nem a modik figyelmetlenségét akarom kimutatni...

Akkor is bekéne vezetni, és bannolni a csalókat
Kezdjük azzal hogy nem szóltam be, mivel ha beszólnék az kicsit másképp hangzana, én a figyelmetlenségedre akartam felhívni a figyelmed. Továbbá szerintem nincs jogod megmondani senkinek sem hogy mit csináljon és mit ne csináljon a játék közben! A barátod szerencséjéről pedíg anyit hogy ha megfigyelted azt írtam helyel közel... Vannak akik megússzák vannak akik meg tévedésből kapnak jelet. Másodjára írod "Be kéne vezetni". De hát már be van vezetve!!! Meg vannak jelölve a progisok (helyel közel)!!! Amugy ha kicsit jobban átgondolnád amit mondtál hogy mindenki aki ablakot vált az progis és minden progist bannolni kell akkor rövid időn belül elfogynának a játékosok mert teljesen feleslegesen kibannolnád a mezőny háromnegyedét. A bannolásról pedíg annyit hogy mivan ha kibannol olyat aki tévedésből kap jelet? Ott van, meg vannak jelölve ha már így oldották meg, ne játsz velük azt anyi...        
Egyébként Ondrasom-al értek egyet, a másik topic ban írta hogy sajnos sosem bizonyítod be hogy valaki tényleg progizik e vagy sem. Sajnos teljesen igaza van. Max akkor ha odaülsz a háta mögé :) Amugy ha épp nincs semmi dolgom szoktam sakkozni a munkahelyemről. Néha odalibben a főnököm a hátam mögé munkát ad vagy csak arra jár. Még jó hogy ablakot váltok vagy leteszem a tálcára a sakkot hogy ne lássa hogy nem azt csinálom amit kéne. Ezt az egyszerű kis szituációt ami naponta megesik velem te máris program használatnak minősítettet.   
innen is törölve lett 1 hozzászólásom, pedig semmi olyan nem volt benne, kösz
jatekfarkas! Szerinted ez mindenkire vonatkozik?
4.3. "Floodolás: ha egy hozzászólás többször is szerepel, az törlésre kerül. Szándékosság esetén a felhasználó büntetésre is számíthat."(pl.moöderátor?):) 
amugy ha valami többször van leirva, abban nem a floodot kellene meglátni azokkal a moderátori sasszemekkel, hanem valahogy a tartalmát felfogni, és hogy vajon miért jön elő ugyanaz a probléma többször, sőt különbözö emberektől. Engem pl minden alkalaommal felhuz mikor egy progist látok nagyképűsködni... azt lehet floodolni meg nem...
Na jó! Ezt itt egymásközt megbeszéljük, de szerinted van valaki "illetékes" , akit ez érdekel? :(
Álljunk meg egy szóra! Itt nem a progisokról van szó és hogy ki fejlödik ki nem! Egyszerüen arról, hogy az ember tutira nyerésre áll, a vége elött hagyják lejárni az idejüket, megszakitják a kapcsolatot és a te ponjaidból vesz le! Egyer-kétszer elmegy, de amikor az embert lehuzzák egy nap 3-szor az kicsit durva! Hozzá kell tennem nem mindig magyarok! 
Álljunk meg egy szóra! Itt nem a progisokról van szó és hogy ki fejlödik ki nem! Egyszerüen arról, hogy az ember tutira nyerésre áll, a vége elött hagyják lejárni az idejüket, megszakitják a kapcsolatot és a te ponjaidból vesz le! Egyer-kétszer elmegy, de amikor az embert lehuzzák egy nap 3-szor az kicsit durva! Hozzá kell tennem nem mindig magyarok! 
Álljunk meg egy szóra kedves parnerek! Itt nem a progisokról van szó meg hogy ki fejlödik ki nem. Arról van szó, hogy az ember tutira nyerésre áll, hagyják lejárni az idöt és megszakitják a kapcsolatot. Persze a te pontodból vesz le a gép! Mert te léptél utoljára!Ez nagyon idegesitö!!!
aha, értem miröl beszélsz Viki, bár szerintem ezt a két embertipust aki progizik és aki az idővel csal nem érdemes külön kezelni egymástól, egyikre sincs ellenszer és a normális játékosok életét keseritik, egyenlőre...
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean