« Back to All Topics
Színek!
Posted in 
General
Színek!
Posted in 
General
Színek!
Üdv! Kedves OP! Azon gondolkoztunk páran, hogy mi lenne ha pár rangnak más lenne a színe és beiktathatnátok egy új rangot is.

Lehetne így: Kezdő - ami eddig volt, Amatőr - ami eddig volt, Középmezőny - ami eddig volt, Haladó -  ami eddig volt, Szaki - ami eddig volt, Mester - élénkebb narancssárga, Mester után lehetne egy ''Profi'' rang 480 fölött, ez lehetne sötét zöld, és végül 650 fölött lehetne a nagymester - piros.

Légyszíves válaszolj, hogy megoldható-e! 
OP! Mindenképp változtassatok ez ügyben!!!:)de én fekete színt kérnék az új rang bevezetésénél ,nem sötétzöldet...szóval nekem fekete kell és ha lehet még bele 1 csillagot is:)ami lehet fehér vagy vörös színű a fekete alapon ,elég ütős lenne szerintem...de már maga a fekete is!!!Nagymesterre meg nem pirosat kérek hanem arany színűt!!!
Ui.: Az arany színű csillogjon ,mintha 24 karátos volna:D 

Köszönöm;)
Félreértések elkerülése végett:

amelyiket jobban támogatják az győzzön!nekem mind1 csak ne maradjon a régi...Szoval hajrááá induljon a szavazás!!!!!!!!!!:D:D:D

"David"
az ötlet jó , de arra nem gondoltál hogy nagyon sok idő 1 online multiplayer játékot csináálni? ezek előre vannak az oldalra szerkeztve , tanxal kapcsolatba hogy Magyarországon , nincs ( alhadnagy ) de külföldön előfordul , ugyhogy a pontozással és a rangokkal elégedj meg , ha nem akkor mért jáccol?
 "ugyhogy a pontozással és a rangokkal elégedj meg , ha nem akkor mért jáccol?" Boom kérdeznék valamit: 

-Szerinted mit jelent az a szó, hogy fejlődés,újítás?

Minden állandóan változik...Erre szükség van,és ha az emberek igényt tartanak rá ,akkor ki kell elégíteniük...hagy ne írjam le milyen célból...úgy ahogy a smiley-okat is megváltoztatták nem oly régen ,ugyanígy meg lehet ezt is!De ha Te " mindíg ugyanazzal a lapáttal szeretnél homokozni" akkor elég monoton,egyhangú ember lehetsz ,és rendkívül unalmas:(mint az is ha nem történik semmi érdekes változtatás!!!;)


Ui.:Még mindíg nem tudsz írni:(
kedves boom!
ezért nem kell egy uj játékot csinálni hogy megváltoztasanak bene 1 2 kis dolgot:)
darts 501 ben is változtak a szinek az elsö verziohoz képets mégsem lett uj játék feltéve.
szerintem is jó ötlet lnene uj szineket kitalálni táblás játékokra és jó lene ha lene amöbán verseny:)
bye: free
kedves OP!
meg szeretném tudni hogy tanx és biliárd játékokban lesznek e mozgo smyle k és ha lesznek mikor??
Szerintem nagyon sokan örülnénak ha kifejlesztenének táblás játékokra és darts ra PC játékot ugyaoylan alapon mint van pool on és tanxon :)
bye: Free:D
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean