« Back to All Topics
Sunday Masters 2009 Bullet Verseny
Posted in 
General
Sunday Masters 2009 Bullet Verseny
Posted in 
General
Sunday Masters 2009 Bullet Verseny
Üdv. 

A Hunτeя'sBázis Idén Először Megrendezi A "SUNDAY MASTERS 2009" Bullet Versenyét.
Időpontja: 
2009.01.04. 14:00

Helye:     
Bullet 1 perces sakk 2. szoba


További Információ: WWW.HUNTERSBAZIS.MLAP.HU

Jelentkezni itt és az oldalon megadott módokon lehet.

>>>A SZERVEZŐK<<<
hali!
jelentkezek a versenyre:)
bye: Free:D
Hali.

Ugye kedves "Free001™", ha felmentél volna az oldalra tudhatnád, hogy a verseny nem véletlenül a MASTERS nevet kapta. Ugyanis csak 350 pont felettiek vehetnek részt rajta.

>>>A SZERVEZŐK<<<
Én is mentem volna versenyezni, de felmentem arra az oldalra és ott láttam, hogy 350+!
De legalább már tudom, hogy sokkal körültekintöbb vagyok nálad free!:D
Te is el vagy tájolva, kedves master...
ne hirdesd a mlapos weboldalakat, azért hogy népszerü légy!
Üdv.
hali!
hát akor nem sokan fognak jelentkezniXD
bye: Free:D
Nem hiszem ,hogy sok mester lenne itt!Mindenki amator maradjunk ennyiben!nemde? elobukkan néha 1 GM:D pl Steelman volt aki "eljatszotta" ugy kitiltottak h fustolt a szoba utana:Dakkora beképzeltség mar nem is létezik XD Senki nem mester...bulletben is lehet progizni...felvihetem én is 800-ra és részt vehetek a versenyeteken is!ki jon ra? senki ,ahogy elnéztem mindenki meno bulletten ,minden magyar 500 felett:D
Hali!

Kedves LION! Nem azért hírdetem a weboldalunkat, hogy híresebb legyen az oldal. Sőt ez nem szerepelt a terveink közt. 

Kedves Free001™! Igen is, sokan jelentkeztek eddig a versenyre, és remélem, hogy sokan is fognak, ettől függetlenül nézőnek bárki eljöhet.

U.i.:  A NEM IDE ILLŐ KOMMENTEKET KÉRJÜK 
MELLŐZNI.


>>>A SZERVEZŐK<<<
Hali.

Kedves Chantal19! 
>pl Steelman volt aki "eljatszotta" ugy kitiltottak h fustolt a szoba utana:Dakkora beképzeltség mar nem is létezik XD Senki nem mester...bulletben is lehet progizni...

1. Steelman-t nem tiltották ki, csak lejárt az előfizetése. 
2. Én progi nélkül is felviszem magam 800 fölé. 
 stb. 
3. Sakktudás nélkül nem tudod felvinni magad 300-ig sem.

Nem kellene mindenkibe belekötni. A Free-vel történő harcaitoknak meg nyissatok saját topicot, vagy beszéljétek meg Messengeren stb. 

Hali.

Uhh, majdnem elfelejtettem, megkérném az OPERATOR urat vagy dshk urat, hogy amennyiben idejük engedi betekinthetnének a versenyre a csalást és sportszerűtlen játékot kiszűrni.

Köszönettel


>>>A SZERVEZŐK<<<
hali!
bocs hogy ezt mondom de biztos hogyaz Op nem fog benézni a magán versenydre ha meg vki csalt azt ugyis kitiltják szoval eröl enyit!
eben a topickban senki nem veszekedik velem ugyhogy benézted:D:D
bye: Free:D
Szerintem tobbet ne rendezz versenyt ,nem lettél tul népszeru:Dinkabb az ellenkezoje sult el:D
ja és még valami, aki 1 percben ugy jatszik és 1 mp alatt a legjobbat lépi teszem én fel minden matthelyzetet azonnal lat,és be is viszi akármennyi babu van fent az nem semmi!na mar most a tobbség igy jatszik jo nyitassal és jo kozépjátékkal ,a legjobb lépésekkel és ha te 800 fole felviszed fejbol akkor tudsz sakkozni , de barátom akkor a 20 percesben is a legjobbat tudod lépni ,mi a kulonbség semmi...aki 1 percben verhetetlen 20 percesen is az lesz ,gondolom bulletten nem a szerencsére bizod hisz 800 folé szerencsével nem lehet eljutni ,lehetetlen!De akkor lassuk a tudast 20 percesen is;)    (persze no program:D)
hali!
sokszor tapasztaltam megmondták nekem hogy sokan 2 gépröl progiznak nigy kijátszva a rendszert.
szerintem a 600 feletiek vagy progiznak vay nem tudom.
bye: Free:D
Sziasztok!
Az ilyen verseny szerintem nem legális :s játék :$
a versenyt ne te szervezed...:| meg szerintem baromság hogy csak az a nyeremény hogy tagságot kap!
Vegyétek már észre hogy Free ,Chantal Harows és osborn lehet hogy egy és ugyanaz az ember ,soha nem fogja azt mondani hogy ez király ez a verseny, és ez jó ötlet volt, ök azért vannak hogy támadjanak mindenkit aki bele ír a forumba:)
Kedves Judit.Igazat adok neked.Szerintem is a Chantal és a free ua a személy aki,meg nyitott 1 új topikot:"ötlete,hogyan....... címmel.
hali!
én nem vok chantal.
és én nem támadok mindent le.
de enek a versenynek azért nem volt értelme mert az első helyezetnek felajánloták hogy egy csapatba lépjen be ami nem lene gond.
de az a feltétel hogy egy nicket kell regelnie be.
és énszerintem mindenkinek bőven elég 1 nick nem???
és mégegyzser nem vok chantal9.
bye: Free:)
Hallod judit!!!!
Egyem meg a szíved,ha én Chantal vagyok,akkor vitatkoztam magammal heteken és topic-okon keresztül????
Ne legyél már ennyire kocka!!!!
És még fennhangon fel is hívod mindenki figyelmét a butaságodra!GRATULÁLOK!!!!

Az a baj,hogy pár ember nem ért a dolgaiddal egyet,én elhiszem,hogy ez fáj,de attól még különálló emberek vagyunk!Legalábbis arról megnyugtathatlak,hogy harrows én vagyok,és NEM ÍROK MÁS NÉVEN SOHA SEHOVA ÉS SEMMIT!!!!!
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean