« Back to All Topics
Moderátorok figyelmébe!
Posted in 
General
Moderátorok figyelmébe!
Posted in 
General
Moderátorok figyelmébe!
Szeretném a moderátorok figyelmét felhívni arra,hogy a Backgammon játékban igencsak megszaporodott a durva,trágár,csaló játékosok száma!!!Addig,ameddig úgy tudta mindenki,hogy-judit67-szeretne moderátor lenni és jelentkezett is erre,addig valamennyire betartották a játékosok a szabályzatot,visszafogták magukat.Szeretném itt megjegyezni,hogy judit67 mellett nagyon sok játékos szavazna(meg lehet kérdezni a játékosokat)Sokat bent van,korrekt,fegyelmezett játékos.Kedves moderátorok,miért nem lehetne még egy magyar moderátor,aki minden nap bent van és visszaszorítaná ezt a már néha tűrhetetlen állapotot,ami a Backgammon játékban eluralkodott?Előre is köszönöm a figyelmet,további sikeres,jó munkát kívánok!RHEIA
szia!
küldj képet az op nak a káromkodásokrol:)
bye: Free:D
Drága  RHEIA,

Köszönjük az észrevételt, mit az előttem szóló is említette volt, a moderátorok munkáját mindenki segítheti, aki úgy érzi: 
http://www.flyordie.hu/help/screenshot.html


Ezen kívül, továbbra ia várjuk azon bátor játékosok jelentkezését, akik moderátorként szeretnének tenni valamit a nem odaillő viselkedés kiszűréséért.

OP
Tisztelt OPERATOR!Először is köszönöm,hogy nem hagytad figyelmen kívül a levelem és válaszoltál rá.Ezentúl amikor csak módomban áll képet is fogok küldeni nektek,bárkiről is lenne szó,mert így fair és igazságos.Mivelhogy említetted,hogy továbbra is szívesen várjátok a bátrak jelentkezését moderátornak,megemlíteném,hogy a judit67 nevű játékos ezek szerint nem csak fair,tisztelettudó és kedves,hanem elég bátor is volt,mert Ő jelentkezett hozzátok.Sajnos tiltás volt a vége:(amit nagyon sokan sajnálunk.Még egyszer köszönöm neked,hogy válaszoltál levelemre,tisztelettel további sikert és jó munkát.RHEIA
Free!!!ha ostábláznál ezzel a modorral tuti Te lennél az első akiről lenne is mit beküldjek:D:p
U.i.tudomásom szerint sem op.sem mod nem vagy...teház ne Te mondd meg nekem mit tegyek és mit ne!Kösz;)
Szia

Nem hiszem,hogy Free utasított volna Téged bármire is,esetleg csak tanácsolt valamit!Másrészről a neked nemtetsző játékosokat némítani is lehet ám,nem csak fotózgatni és levelezgetni OP-nak játék helyett!
Harrows!!! Nem mondod komolyan hogy ha téged szidalmaznak  csak le némitod a játékost.Én elmondom neked miért, mert nem tudod hogy kell beküldeni a képet :D
Szia harrows!
Lenne egy-két hozzáfűznivalóm az általad leírtakhoz:
1.amit Free írt nekem inkább utasításnak vélem mint, tanácsnak,több ok miatt is,amit itt,most nem sorolok fel.
2.nekem nincs nem tetsző játékos,ameddig nem úgy viselkedik,hogy más véleménnyel legyek róla.
3.Free-t nem is ismerem,soha nem játszottam vele,a modora és a kárörvendő viselkedése volt a nem tetsző.(szerintem ez nem is fog változni).
4.soha nem küldtem be még egy fotót sem,soha nem írogattam még a Fórumba levelet sem opnak sem modnak(ezt ők tudják a legjobban)pedig pár éve játszom a Flyordie-n.
5.Amúgy meg tudomásom szerint azért van a Fórum,hogy itt minden játékos leírja az opnak vagy a modnak a sérelmeit,észrevételeit.Kösz,hogy elolvastad!
Ez igazán moderátor-jelölthöz méltó hozzászólás volt,gratulálok!!!:D

Be-be-beeee,igenis tudom hogy kell beküldeni.....:S

Csak tudod,ha mindig beküldeném,a végén nem maradna senki....
Ja,mégvalami!Nehogy olyan oktasson már ki,aki egy email-t sem tud elküldeni....
hali!
hát ez nem igaz hogy mindenkiben a rosszat látsátok csak de magatokban meg nem veszitek észre.
itt már segiteni sem lehet ugy látom:S
szerintem engem még nem látál játszani szoval ne álapisd meg valakiröl látatlanbol hogy valaki jó egy vagy rossz.
bye: Free
Kedves harrows nem azzal volt problémám hogy nem tudok elküldeni egy emailt(ha nem értesz valamit meg egyszerre olvasd el többször:)).hanem itt a programon nem voltam biztos hogy elment az email mert az outlook exprest rakta ki amiután beküldtem a jelentkezést és az nekem nem volt beállitva .Alapból ha citromailen ha freemailen vagy bármin küldtem elment .Ez volt az utolsó amit írok itt neked bármi legyen a hozzászólásod mert egyáltalán nem vagyok vevő a vitádra.   Köszi:)
RHEIA...az a 5. pontod melléfogás. A fórum nem arról szól, hogy az OP-nak és a MOD-oknak síránkozzunk. Arra van a levél, ami nem egyenlő a fórumra írással. És talán egy kis üldözésimániához hasonló dolog hatására értelmezed bele az utasítást Free hozzászólásába, mert abban sok nincs...

A némítás pedig nem potyára lett kitalálva...Ha valakiről látod, hogy nem tetszően kezd irogatni, akkor némítod. Egyszerű...Ha meg nem teszed, akkor valószinüleg kiváncsi vagy a véleményere. Ha így van, akkor meg utólag nem kell panaszkodni. Ugyebár a vélemény az lehet negatív kritika is, és a kritikát tudni kell elbírálni és elviselni. Ha nem megy, akkor nem kell kihagyni azt a lépést, hogy némitjuk.

És végül, a sok kampányolás semmit se ér, azonkivül, hogy a dolgot nagy dobra verjük...
Szia LociKA.Ha itt valaki kiáll valaki mellett,az kampányolás???Szerintem nem!De hát nem vagyunk egyformák!Te úgy látod,Én meg így!!!
Sziasztok!
Jó fantáziájú ember lévén összeadtam magamban a történetet:D  RHEIA nem lehet más, mint a szomszéd gyerekek apukája.:D Ő is átjár Judithoz,:D ezért tudja minden ellenkező jel ellenére, hogy Judit lenne a tuti modi.
Vizuális tipusúak maguk elé képzelhetik, ahogy Judit meggyőzi RHEIA-t az alkalmasságáról, miközben a másik szobában a vásott kölkök Judit nickjével garázdálkodnak:D
Aki ezt most komolyan vette, az magára vessen.
muhhahhahaahaaa:D:D:D
tojgli
RHEIA nő,nem férfi:)
kb.35O Km-re lakom a judit67-től
Következtetésképpen:sem a szomszéd gyerekek apukája nem vagyok,sem a judit67 szomszédja:D
Azért érvelésnek nem rossz!na pá;)
RHEIA, ha fogalmi problémák miatt nem értesz engem nagyon sajnálom. De még 1x azért próbálkozok. Szóval azt írtad h a fórum azért van, hogy szépen leírjuk ide op-nak meg mod-oknak a bajainkat. Hát nem. Erre van a levél. Nem egyértelmű? Neki szánod, neki akarod elmondani, akkor miért írod ide, hogy mindenki lássa. A fórumnak nem ilyen rendeltetése van. Idézek neked értelmező szotárból: "(Illetékes személyek részvételével megtartott) nyilvános eszmecsere, vita." Amibe értelemszerűen bárki beleszolhat. 

A kampányolásról most nincs kedvem írni. De a valaki mellett kiállás is már szinte annak számít.