« Back to All Topics
Reklámok!
Posted in 
General
Reklámok!
Posted in 
General
Reklámok!
Tisztelt OP!
A mai napon legalább a 4. partit a reklámok miatt vesztettem el.Nem tudom lehet-e ez ellen valamit tenni,mert borzasztó hogy nem lehet sakkozni a reklámok miatt:S
Szia!

Erre roppant egyszerű a válasz! Fizess elő az oldalon.
És akkor amennyi időre előfizettél kapsz plusz szolgáltatásokat, amibe benne van az is hogy nincs reklám.

NO-ADS

Na ennyit akartam :) Remélem tudtam segíteni.
Egyébként ha olvastad a Szabályzatot, Vagy a segítséget akkor többet tudtál volna erről.

Üdv: Farkas Erős
A játékok használata alapvetően ingyenes.
Előfizetéssel kiegészítő szolgáltatásokat vehetnek igénybe játékosaink, melyek a megadott időtartam alatt élnek.

GARANCIA: Amennyiben a játékos nincs megelégedve az előfizetés plusz szolgáltatásaival, az előfizetésre visszafizetési garanciát biztosítunk az alábbi feltételek teljesülése esetén:


* az előfizetéstől számított 7 napon belül megérkezik a kérvény billingSupport@flyordie.com címre
* az adott névről még nem történt előfizetés a korábbiakban, valamint a játékos által használt más név sem volt még előfizetve
* az előfizetés bankkártyával történt



FIGYELEM
: Az előfizetés nem mentesít a szabályok betartás alól!
Hi!
Tehát magyarul mondva:Fizessek elő hogy tudjak játszani!?
Mert egyik oldalon sincs ilyen hogy a reklámok  miatt nem lehet játszani.
Szia!

Az is lehet hogy a gépeddel van a gond! Nagyon sok embernek a java okoz problémát. Lehet hogy:
-Régebbi típus a gép.
-Lehet hogy valami Softver hiányzik.
-Vagy a java okoz problémát.
-Egyébként mint Regolak is írta, nem kötelező előfizetned, de tanácsos ha nem tudod megoldani a problémákat!

Egyéb segítségekért kérlek olvasd el ezt figyelmesen.:

    *  Fekete oldal jelenik meg egy piros X-szel a bal felső sarokban! Mi a gond?
      A java nincs engedélyezve
    * A linkre kattintva nem nyílik fel a játék ablaka
      Valami blokkolja a popup ablakokat. Ez lehet akár egy toolbar a böngészőben, vagy bármilyen antivirus, internet biztonsági szoftver. Engedélyezd a popup ablakokat a www.flyordie.com és a www.flyordie.hu oldalakra a megfelelő programokban.
      Az is lehet hogy a javascript nincs engedélyezve a böngészőben.
    * Hibaüzenet: "Letöltési hiba."
      Töröld a böngésző ideiglenes tárolóját (cache)
    * Hibaüzenet: "Nincs kapcsolat a szerverrel."
      Valószínűleg a tűzfalad akadályoz meg a kapcsolódásban.
      Engedélyezd a 4989-es portot, vagy játsz gyakorló módban (csak biliárd és tanx játékokban)
    * Mindent kipróbáltam de mégsem megy 

Előfizetés:-----------------------------------------------

    * Miért kell előfizetni?
      Előfizetni nem kötelező, minden játék továbbra is INGYEN játszható. Az előfizetésért cserébe extra szolgáltatásokat nyújtunk.
    * Hogyan tudok előfizetni
      Legegyszerűbben egy arra alkalmas bankkártyával, vagy SMS-ben. Elfogadunk még csekkes vagy átutalásos fizetést is, de ebben az esetben várni kell míg a befizetés megérkezik.
      További információt a bejelentkezési lapon található "Előfizetés" gombra kattintva találhatunk.
    * Mennyi ideig kell várni csekk vagy átutalás esetén?
      Általában 4-5 nap alatt megérkezik és aktiváljuk is az előfizetést. Néha előfordulhat ennél hosszabb idő, elsősorban postai befizetés esetén. Ha 2 hét alatt nem történik semmi, akkor az ügyfélszolgálatnál várjuk a jelentkezést, lehetőleg valami bizonylattal alátámasztva a befizetés tényét.
    * Hogyan tudok a mobiltelefonommal fizetni?
      Így. 
Vagy éld túl, 2-3 hét múlva úgyis leveszik azt a reklámot.
Tisztelettel üdvözlök mindenkit.Nekem is a reklámokkal van problémám.Rettentően zavarnak ezek a....(nem minősítem ezeket a játék reklámokat !).Tisztában vagyok avval is, hogy a gépem kisebb teljesítményű!Idegesítő, hogy ki és be kell zárnom az ablakot, hogy tovább gördüljön a program.( Ja,ez a jelenség az amőba-nál értendő).Részemről, ez csak egy egyszerű megjegyzés volt.

Tisztelettel: EmEl63
Tisztelet mindenkinek!
A reklámokkal kapcsolatban lenne egy javaslatom.A reklámfelületet megkellene nagyobbítani,....(duplájára,...vagy háromszorosára)...utána már nem is lenne szükség a játékfelületekre.Gondolom egyedül vagyok a véleményemmel, és mindenkit leköt ezek a remekbeszabott játék reklámok.Néha,igen rendesen megfogja a játékmenetet.Megmondom a frankót....még nem találkoztam ilyen oldallal,ahol ennyire megfogja ajátékmenetet.Nagyon erősen zavaró !!!Gondolkodóba estem, hogy nemfogom az oldalt látogatni !

Tisztelettel: EmEl63
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean