« Back to All Topics
Szabálysértésnekk számít?
Posted in 
General
Szabálysértésnekk számít?
Posted in 
General
Szabálysértésnekk számít?
Kedves Moderátorok,Olvasók!

Több olyan NICKEL találkoztam az amőba játékban amely másokra sértő volt.
Pl: D.Keredájn Prog.
Hiába Sírsz Prog.

Érdekelne, hogy ez jár-e valami büntetéssel.

ÜDV!
Üdv.! Ezek nem is annyira sértő nickek, amiért szabályt szegnének. Azonban valóban vannak durva, sértő nevek, de ezek idővel törölve lesznek. Tehát semmi aggodalom:) 
Hali!
Azok a nickeket amit felsoroltál 1 játékosnak sértőek nem az egész közőségnek úgyhogy nem lesznek törölve szerintem.
érdekes hogy olyat tőrőlnek aki nem sért szabályt nevetséges hu
 pl timó nevű játékos soha se sértett szabályt 
halin eddás!
Senkit se tiltanak ki ok nélkül biztos csinált valamit csak nem vallja be:)
Ha letiltották, akkor már nem is tudja bevallani:D
Egyébként nekem is hiányzik timó, jó fej volt
Van itt valaki aki szerint egy olyan játékos megérdemli a koronát, aki évek óta csakis egyetlen ellenféllel játszik?

Én nem tudom ez miért jó neki, éppen ezért nem is került tiltásra, csak a pontszámát módosítottuk.

De kiváncsian várom a magyarázatot, hogy ebben mi a jó, és miért várja el hogy a korona is az ő fején legyen azért mert egyetlen egy másik játékost le tud "győzni".

OP
Egyértelműen nem jogosan került hozzá a korona, én úgy vélem hogy csalás a fent említett példád OP.

Azis szabálysértés ha egyetlen embert szid a nickném, aztis nyugodtan lehet szelektálni,miért ne?
hali!
Teljesen igazad van OP.
Szerintem a sok csaló arab se érdemli meg a koronát.(tisztelet a kivételnek)
ja ez a timo nagy csalo ezel a erovel mindenki ezt csinalna akor mindenki mehetne fel adig. meg minek hagyta aba a jatekot ha nem csalt nem hagyna aba ha nem pont erdekelne ot amugy ha at tudjatok irni pontot nem irnatok ram 300-ig legyszi mert ollyan ugyes vagoyok tanxba
Tisztelt Operátor!
Az amőba játékban már elég régóta játszom, így volt alkalmam némi tudást elsajátítani. Nem tudom, hogy másokkal hogy van, de nekem sosem jutott olyan gondolat az eszembe, hogy "programmal" játsszak, ez sosem motiválna, főleg az, hogy ezzel szerezzek koronát. Viszont itt vannak a nagyrabecsült arab testvéreink, akik - ámbár bizonyára jól jövedelmeznek a FlyOrDie-nek, mivel a számlájukon fejenként azért legalább 2-3 előfizető nick van - de mindig "hatalmon" vannak. Namármost, ki lett tiltva végre az a csaló bagázs, akik már azért legalább 2-3 hete a koronáért harcolnak - akár egymás, akár más, akár a moderátorok ellen, mindenféle módon megpróbálván azt megkaparintani. Vajon fair-e az, hogy több előfizető névvel játszik valaki, és ezen kívül másokkal véd- és dacszövetséget alakít, ami annyit jelent magyarul, hogy egymás neveit csalják fel? Fair ez? Mert akárhogy nézem most a Top20-at, biztos vagyok benne, hogy az első 10 helyen mindenképpen lesz legalább 3-4 arab név egy héten belül! Ez nem csak egy állítás, amely alapozatlan, hanem egy olyan tapasztalat, amit kb. 2 év óta folyamatosan szemmel követek. Jó lenne, és ezúttal ajánlanám, hogy - bár a memori is nagyon fontos játék, de talán nem hemzseg annyi játékos rajta, mint amőbán, tehát ajánlanám, hogy átlagosan 1 moderátor mindig legyen bent, és ha ez nem megoldható, mert - teszem azt - kevés moderátor van, aki megfelel a feltételekneknek, akkor az bizony azt jelenti, hogy ebben a rendszerben nem lehet rendesen felügyelni, vagy "moderálni" a játéko(ka)t. Ajánlom erre esetleg a feltételek módosítását, avagy az amőba játék fontosságának növelését. 
Vajon megoldás-e az, hogy amikor éppen már nagyon szúrja egy moderátor - avagy az Operátor - szemét az, hogy a Top20 első helyén egy olyan játékos van, akinek az infójában bizony egy percben 2-3-4-..... játék van, lenullázza azt a játékost, és 1-2 napra úgymond "kitiltja" a flyordie.hu amőba játékából? Mi a biztosíték arra, hogy ezen büntetés alatt nem jön be esetleg a másik előfizető nevével, és nem szerzi meg megint a koronát? 
És a nevek, főleg az amőba magyar szobájában jellemző egyre inkább a trágár kifejezésű nevek megjelenése, amik szerintem azért sértik a játékosokat. Ez az eset, amit Minden Jót írt, elsősorban rám vonatkozik (D.Keredájn Prog.). 
Engem nem zavar igazából, mert már annyian mondták, hogy progizok, hogy nem ragadok le ennél. Egyszerűen vannak, akik nem képesek elfogadni, hogy vannak jobbak náluk. Ajánlom e célból mindenkinek a július 31.-ei versenyt, amelyben a játékosok élőben adhatnak számot tudásukról. 
És ezúttal ajánlanám az Operátornak, hogy valamennyire behatóbban tanulmányozza az arab nevek(és IP címek) listáját, mivel ez döntően befolyásolja, hogy kié éppen a korona. 
Kérek minden lelkes olvasót, hogy a bejegyzésemhez ne fűzzön olyan kommenteket, hogy "te hülye vagy", és "úgyis progis vagy", mert erre nincsen szükség, a levelemet elsősorban az Operátornak címeztem. Illetve azt is ajánlanám, hogy mellőzzük az értelmetlen kommenteket - amik nem a témához kapcsolódnak.
Köszönettel: david keredájn2
"ezen kívül másokkal véd- és dacszövetséget alakít, ami annyit jelent magyarul, hogy egymás neveit csalják fel? Fair ez?" 

nem, ez nem fair

"Mi a biztosíték arra, hogy ezen büntetés alatt nem jön be esetleg a másik előfizető nevével, és nem szerzi meg megint a koronát?"

semmi

"És a nevek, főleg az amőba magyar szobájában jellemző egyre inkább a trágár kifejezésű nevek megjelenése, amik szerintem azért sértik a játékosokat."

hányszor használtad eddig a "jelentem" linket, ami pont ezen célra (is) lett bevezetve? nem sokszor. Tudod, ha a játékosokat nem zavarja, sőt magát az érintettet sem, vagy legalábbis ennek jelét nem adják, akkor most én mit csináljak vele?

Remélem kielégítő választ adtam kérdéseidre, egyúttal megkérnélek, hogy a csetben is hasonló hangnemben próbálj társalogni, és kerüld a méltatlan kifejezések használatát játékostársaidra, valamint azok felé akik megpróbálják a játékok körülményeit számodra jobbá tenni - ideértve a moderátorok és adminisztrátorok ténykedését, akik nem "csicskák". 

Vagy valakinek a hátamögött "csicskázni" az fair, kedves  david‪ keredájn2?  

Köszönöm a figyelmet

OP
Kedves OPERÁTOR!

Tudod, ha a játékosokat nem zavarja, sőt magát az érintettet sem, vagy legalábbis ennek jelét nem adják, akkor most én mit csináljak vele?

Szerinted miért lett létrehozva egy új TOPIC?:) Biztos csak unatkoztam,meg a hozzászólók is.:) 
ÜDV
Kedves Minden Jót,

Igen, és ahogy itt megjelent le is lettek tiltva ők. Ezért nem értem az előbbi hozzászólást miszerint nem tettünk semmit, amíg nem szólt senki...

Megjegyzem: továbbra is javasolnám a "jelentem" link használatát, mindenkinek egyszerűbb oly módon.

OP
És még valami, kedves  david‪ keredájn2:

>"Mi a biztosíték arra, hogy ezen büntetés alatt nem jön >be esetleg a másik előfizető nevével, és nem szerzi meg >megint a koronát?"
>
> semmi

ezért lehetsz még te is itt, ki tudja hány végleges bünti után...

OP
ÜDV!
Hol a JELENTEM ikon?:)
hali minden jót!
A jelentem ikon a játékos adatlapjában van amit úgy tudsz megnézni hogy rákattintasz a játékos nevére és alul az 
i
betűre és bejön az infó lap:)
Kedves OPERÁTOR, Olvasók!
Szeretném megköszönni az eddigi észrevételeket, tanácsokat.
További hozzászólásokat várok ha valakinek van valami ötlete. :)

ÜDV
te nagyon sute vagy mire varsz valaszt orulj hogy irok neked szerinted szabalyszeru D.Kerdajn Prog. nev es meg azt varod hogy OPERATOR valaszojon hulyesegedre hat tevedsz nagyon mert ez alap etiket hogy mast nem idegesitjuk ezel vagy neked bisztos jol esne ha valaki Minden Jot Prog. nevet adnanak neked jol esne?????
hali sakk!
Mért kell belekötni a másikba?
Ha a játékost nem zavarja akkor nem szabálysértő ebből melyiket nem érteted meg???
Ha egy free001 prog. nevet csinálnának jót nevetnék rajta és kész nem izgatna fel.
pont te mondod te nem azt csainaldnad hanem siman bejelentened mert bisztos nem hagynad na meg szo nelkul vagy holnap regisztalok egyet majd meglasuk mit szolsz hozza
Ahogy látom, kiváló lehetőség nektek ez a topicozás, hogy veszekedjetek :)Most már az a kérdés, mi lehet akkor a szobákban? :) 
hello sakk!
regisztrálj nyugodtan nem fog érdekelni akár 10-t is.
Kedves sakk98!

Szerintem 11 évesen ne oszt az észt embereknek, és ne sírj a fórumon! Értelmes választ írj ne összedobott semmit. Olyan nehéz kibogozni, mint 100 cérnaszál egy csomóba...

Üdv.

Posted by: Farkas
Szia Kedves OP! :o)

Szerintem megérdemelte a koronát! /ha nem is Ő de legalább is, az eddás!/ :oD
Ez egy OP-tól igen gyerekes magyarázat, hogy ezért nulláztad a pontjait! Azt is mond el, hogy miért nem tiltottad! Mert esetleg előfizus? :oP
Mostanában, sajnos sokkal nagyobb problémák vannak az amő-n, mint hogy ilyen balgaságért büntettek valakit!

Sok sikert a továbbiakban, de csak az "értelmes" munkádhoz!
hali!
Szerintem a kitiltás és a 0 ázás jogos volt amit az OP indokolt is.
Strong amúgy te se vagy 14-nél több úgyhogy ez kb. a bagoly mondja verébnek eset:D
Kedves Operátor és a többi olvasó!

Sose kértem a koronát,és nem is áll szándékomban azért pontot "gyűjteni",ahogy sokan hiszik.
Hogy miért játszottam egy emberrel????nem a kapott pont miatt:):)A infomban olvasható:):)Bár gondolom többeknek ez szúrja a szemét......
Megkaptam a büntetésem,nulláztak,bár az ideiglenes tiltást nem értem,mert épp itt a forumon írta az OP,hogy ezért nem tilt.
Ha továbbra is vele játszom,ismét tiltás lesz??:)
Köszönöm a figyelmet!!:):)
hali timo!
Ugye ez egy közőségi oldal magyarul rajtad és eddáson kívül jó páran még vannak itt.
amiért 1 szer tiltottak és folytatod megint tiltani fognak.
Kedves fejlesztők!
Ha minden játékban lennének pontszámmentes szobák nem lenne ilyen probléma.
Kedves free!

Igen ez egy közösségi oldal,de sajnos sokan nem a játék miatt vannak itt.:( De ezzel nem lehet mit kezdeni.
Igyekszem úgy játszani,hogy a tiltást elkerüljem.:) 

Üdv.
hali timó!
Tudom nagyon jól hogy sokan nem a játék miatt vannak itt de hát erről nem mi tehetünk.
 Szisztok :) Kedves Op szeretném itt megírni , hogy tucatszor használtam a "jelentem" ikont és mégse történt semi. Amúgy nem izgat ki és milyen módón csal...én csak a csunyán beszélöket szeretném jelenteni. Pl : volt olyan hogy megírtam honan vagyok és azonal 50 raszista ugrott rám. Köszönettel Z
valószinüleg nem jól használtad, ugyanis a nevedről semmi sem jött az elmúlt hónapban.

OP
hali!
Rasszizmus nincs úgyhogy ezt a rossz kifogást mellőzd és használd a jelentem funkciót megfelelően.
Tisztelt OPERATOR!
Azon segítséget kérnék , hogy a " jelentem " funkció, az infón nálam nincs rajta.
Mert nap mint nap látok szabálysértőket , de nincs ott a  ,mit tegyek , hogy ujól láthassam a "jelentem" funkció"

Üdv
Mi vagy Te free? A "nagy igazság osztó"? Vagy csak simán írási kényszered van? :oD 
Hol is nincs rasszizmus? 
hali!
Unalmas már ez a rasszizmus kifogás.
minden honnan ez jön a csapból is ez folyik a holokamuval együtt.
Rasszizmus volt, van és mindig is lesz... És ami a hozzászólásokat illeti,valóban több mint fele értelmetlen és felesleges. De hát a szó elszáll az írás megmarad... :) 
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean