« Back to All Topics
miért nem csinálnak nagymester szobát a backgamonba?
Posted in 
General
miért nem csinálnak nagymester szobát a backgamonba?
Posted in 
General
miért nem csinálnak nagymester szobát a backgamonba?
nem lehetne csinálni egy nagymester szobát,ahová csak bizonyos pontszámon fölül lehessen bemenni?....akkor legalább nem jönne be minden krix-krax nevü kezdö aki nem is játszik csak tölti a cset oldalát ugy hogy ha valakivel társalog az ember nem is lássa ha választ kap hogy mit is irnak miattuk...sokszor némitom őket de hát ha 1-et némitok 3 kerül helyibe...sajnos
Amúgy kíváncsi lennék miért zavar ha írnak :D Esetleg ha 500 pontos írja le ugyanazt már nem zavar? 
Más ne használja a chat-et, mert az milyen h játékoldalon csak osztja az észt, és téged zavar, miközben te is ugyan azt csinálnád?
Ha valakivel annyira fontos megbeszélni valód van, akkor azt értelemszerűen nem ott bonyolítanád le. Ahol mindenki látja, meg mindenki zavar :P
Sziasztok. Kedves enemy!A NAGYMESTEREK nagy resze csalassal szerztek ponjaikat.(tisztelet a kivetel)A backammon-ban,igen nagy stilusban folyik a csalas,pontok osztogatasa.Ezen jatekosok tobbsege nagymester.Rosszul fogalmaztal,csalmester szobat kellene letrehozni.        
nagymester
csalmester
csalfamester
cselmester
és csőrmester :O :D
Milyen szépek is a rímelős szavak :O :;
Vannak, akik nagyon komolyan veszik a dolgot. Szoktam úgy bemenni, hogy csak beszélgetek a játékbeli ismerősökkel. Azért az oldalon, mert játékbeli ismerősök, akiknek nem tudom az email címét. Igen, foglalom a helyet. 
Igazából nem is értem ezt a topicot. Mindenki kicsiként kezdi. Tény, hogy sok olyan nick név van, akik pár nap alatt lesznek 800-1000 felettiek, de attól, hogy felpontozták őket, egyszercsak elkezdenek játszani is, és akkor leesnek :D
Rosszul látom?
egyszer gyere be lorenzo es nézd meg miből is áll a chattelés eggyeseknek,van olyan aki 3 hete nem játszik csak bejön és egy 10-15 szóbol álló mondatot 10 másodperc alatt 20-szor megjelenit a chat oldalán akkor neked idöd sem marad bár köszönni valakinek mert ha meg is tennéd az nem láthatja
Amig el nem felejteném Fan Thomas ...magadbol indultál a csalással?...de hát normális ha azt a Thomast istenitted akire gondolok ..:D
Azért nem csinálnak hogy legyen mit kérdez.
Hun te meg állj le a hsz.hunt al.
Hellóka Night!
Hát az ilyen rövidítéseket 
sajna nem értem,de
lehet,hogy nem is baj
mert tán csunyát jelent! :O xd
Azért leírhatnád
magyarúl is,csak miattam! xd
Ha viccelek is,azt nem
kell komolyan venni senkinek! :O :;
hun.
 
Night,ki vagy te,hogy mindenkit ilyen bátran oktatsz?
Helló spin,mizu? gg-ggs :D
Ja tényleg,ezt játék
végén kell írni! :O xd
Most naponta 30 órát
gyakorlom a dartsot,
hogy én legyek a bajnok! :O :D
Ez az ötéves terv!
Nem ám! :O xd

A Night jófiú lehet,
csak néha beszólogat
másoknak! :O xd
Vagy tán mégse;
azért csak
félkomolyan...




Hun nem csunyat mondtam igazabol a hsz.hunt azt jelenti hogy Minel tobb hozzaszolast akarsz.Kulonben nem leszoln akartalak.
Spin!:Tege nem zavar hogy ugyanolyan topicot nyitnak mindig es lustak megkeresni a valaszt???????
Üdv night.Téged zavarnak az új topicok?:DAkkor mi értelme van a fórumnak?:DSOk olyan játékos lehet,sőt biztos vagyok benne hogy van is,akik nem olvasnak el minden topicot:)
Ha valami érdekelne akkor a következőket tenném:
1. rákeresnék a topicok között vagy
2. írnék valamelyik -hasonló- topicba,hátha segítenek vagy
3. végűl nyitnék egy új topicot.
hun.
Mi ertelme lenne ?
Aki nagymester meg nem jelenti azt hogy nagymesterien jatszik, esetleg annyit hogy kedvezöbben "gurultak" a kockak vagy pedig nagymesterien csal a pontokkal. Különben is par jatek utan barmelyik nagymesterböl amatör lehet. Pontozas nelkül jatszani több ertelme lenne szerintem.
Üdvüzletem enemy:)P   
Látom te tényleg kisebbségi zavarod van.Csak hogy bemutatkozom a THOMAS vagyok.Na látom aki nagy pontú az szerinted  mind csal  ez érdekes.Tudod valaki tud játszani és van aki csak luzer.Ilyen az élet is.Nem jelenti azt ha már nagy  akkor csal.Mellesleg azért egy két dologban igazat adok neked.sok a csaló a török nemzetiségböl ez nem is vitás.meg a másik ha zavar téged mit is írnak?.egyszerü némitsad írását és akkor megszünik a hályog a szemeden és nem fog zavarni.NA csá,és u.i  leírom neked.azthittem te bölcs vagy ej ej
Üdvüzletem enemy:)P   
Látom te tényleg kisebbségi zavarod van.Csak hogy bemutatkozom a THOMAS vagyok.Na látom aki nagy pontú az szerinted  mind csal  ez érdekes.Tudod valaki tud játszani és van aki csak luzer.Ilyen az élet is.Nem jelenti azt ha már nagy  akkor csal.Mellesleg azért egy két dologban igazat adok neked.sok a csaló a török nemzetiségböl ez nem is vitás.meg a másik ha zavar téged mit is írnak?.egyszerü némitsad írását és akkor megszünik a hályog a szemeden és nem fog zavarni.NA csá,és u.i  leírom neked.azthittem te bölcs vagy ej ej
Furi oldal ez. Néhány napja regeltem, de ennyi nagyképű "Nagymestert" egy helyen még nem láttam. Nem játszanak az alacsony pontszámúakkal, gondolom félnek, hogy beégnek.
Miért van ez így itt?
Már eleve a neved se olyan csábító egy játékhoz:O
mert sehol sem szeretik igazán a
lúzereket és főleg az elfutókat 1 meccs után!
Lehet,hogy nagyképünek tünnek a nagyobbak neked,de
majd ha egyszer te is eljutsz arra a szintre,lehet,hogy 
te is ugy állsz majd a kicsikhez.
A szamárlétrát,ranglétrát
mindenkinek végig kell járnia,mire feljut a csúcsra!
Ez pedig sok idö,gyakorlás és türelem...
-szerintem-.
hungarianfiúnak:   egyetértek
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean