« Back to All Topics
VIP info
Posted in 
General
VIP info
Posted in 
General
VIP info
Üdv!
Sokszor kíváncsivá tesz, hogy ki, milyen játékon és mikor szerzett VIP-et. Viszont ez nincs láthatóan rögzítve. Nem tudom menyire kivitelezhető a játékos info-ban ezt feltüntetni, vagy ha a VIP csillagra vinnénk a kurzort, akkor a buborékban ezek az adatok megjelennek.
Hoppp... ez az előfizetés előnyei :D Bocs, a VIP előnye csupán az, hogy mivel megkaptad, az azt jelenti h versenyen jó eredményt értél el. az első 5 helyezett VIP csillag mellett 10-6-4-2-1 nap előfizetést kap. 
Előnye, hogy nincs reklám, nem kell várakozni azután, miután bejelentkezel sőt, akkor sem, ha kiléptél egy meccs után. Bármikor váltogathatod a szobákat, olyan szobába is bemehetsz, amelyik már tele van (120 nick). Játékváltás: bármikor átléphetsz 9Ballra, Snookerre, Angol pool-ra, stb. anélkül, hogy be kéne zárnod az ablakot és egy újat kellene nyitni. Beállíthatod, hány frame-ből álljon egy meccs, vagy profi szabályok szerint játszhatsz. Info-dban képet tölthetsz fel magadról, és bemutatkozást is írhatsz. "Ne zavarjanak!" vagy "Mindjárt jövök" állapotokat állíthatsz be, barátokat jelölhetsz meg. És amiért én előfizetek, az a versenyeken való részvétel. A versenyek bő 90%-a csak előfizetők részére érhető el. Asszem ennyi volna.
Sziasztok!

Nekem csak annyi kérdésem lenne, h. milyen előnnyel jár a VIP tagság? van valami nyeremény is?
kedves nagyonnagy 

nem tudom  honnan szerzed az információidat, miszerint "többen neveztek be", de mint az előttem szóló megjegyezte, összesen 17 résztvevő volt a versenyen. Ebben a számban már azok is benne foglaltatnak, akik "meccsek közbe kiléptek".

A nézőket nyilván nem számoljuk a résztvevők közé.

OP
én meg vasárnap lettem 5. Darts501 versenyen és nem kaptam vipet:S:D
Igaz GIL láttam a 17-en végeztünk táblát csak arról nem szól a fáma hogy többen neveztek be és a meccsek közbe kiléptek ezt ugye a rendszer nem számolja De körültekintöbb leszek és 1000/fő nél nevezek Ja momentán még annyit hogy nem lázadoztam GIL hanem kulturáltan leírtam de látom itt ez kevés mert vélemény igaszságot nyilvánítani nem lehet ugye GIL ;) Köszönöm uraim és hölgyeim hogy végighalgattak részemről ennyi volt a VIP/DSC utánni hörgés ahogy többen beírtak nekem és tényleg szép napot nektek üdvözlettel nagyonnagy :D
nagyonnagy
Saját topic-od van, nem értem, miért kellett egy nem ideillő témát felhoznod... ott ugyanúgy megmagyarázták neked. Legyünk már kicsit körültekintőbbek!
Még mielőtt nagyon nekiállsz lázadozni nagyonnagy,ajánlom figyelmedbe,hogy nyisd meg a kis "kupamenü" alatt a "részvételi szabályzat" című teleregényt,ami ugye angol.Abban szerepel egy ilyen: "If the tournament had less than 20 participants, the top three player will receive 5-3-1 days. " Namármost..Ez azt jelenti,hogy,ha 20 versenyzőnél kevesebb van jelen,akkor az első 3 kap VIP-et..;)És ez még nem minden!Ha megnézed a ranglistát,hogy ki hanyadik helyen végzett,abban láthatod,hogy ki volt a 17,azaz utolsó.Kvázi 17-en vettünk részt!Magyarázzam még,vagy megértetted?:D
1.kikapcsoltam a caps lock ot.2.több mint 20 versenyző volt ezt te is tudod.3.veresnymenetrednél tüntesd fel az elsö 5 halyezet kap mellé hogy hány fő mert eddig senki se tudta.4.ez járt nekem de inkább tarsd meg ha szerinted így a fer.5.további szép napot neked
Sziasztok most márc. 23 ai malom versenyen a veresenymenetrendbe írtátok az első 5 helyezet kap VIP tagságot én negydik lettem a részvételi szabályzatot tudomásul vettem elfogadtam  és még se kaptam még meg Vagy ezt is házon belül kimagyarázzátok? üdv nagyonnagy
Nem épp bajnok lett hanem top5-ben végzett..:p
De nem rossz ötlet.. :D
Ez tényleg jó ötlet,hiszen nem lehet tudni senkiről sem,
hogy melyik játékban szerzett vip-et!:o
A vip-re mindenki csak büszke lehet,mert azt jelzi,hogy 
valamelyik játékban bajnok lett!:)
Languages
English
Englisch
azərbaycan
Aserbaidschanisch
bosanski
Bosnisch
čeština
Tschechisch
Cymraeg
Walisisch
dansk
Dänisch
Deutsch
Deutsch
eesti
Estnisch
English
Englisch
español
Spanisch
euskara
Baskisch
français
Französisch
hrvatski
Kroatisch
Indonesia
Indonesisch
isiZulu
Zulu
íslenska
Isländisch
italiano
Italienisch
latviešu
Lettisch
lietuvių
Litauisch
magyar
Ungarisch
Malti
Maltesisch
Melayu
Malaiisch
Nederlands
Niederländisch
norsk
Norwegisch
o‘zbek
Usbekisch
polski
Polnisch
português
Portugiesisch
română
Rumänisch
shqip
Albanisch
slovenčina
Slowakisch
slovenščina
Slowenisch
suomi
Finnisch
svenska
Schwedisch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamesisch
Türkçe
Türkisch
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Griechisch
български
Bulgarisch
кыргызча
Kirgisisch
русский
Russisch
српски
Serbisch
українська
Ukrainisch
עברית
Hebräisch
العربية
Arabisch
فارسی
Persisch
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thailändisch
ქართული
Georgisch
中文
Chinesisch
日本語
Japanisch
한국어
Koreanisch