« Back to All Topics
Curling
Posted in 
General
Curling
Posted in 
General
Curling
Üdv!

Alapvetően ezt a mostani rendszert vagyis a 2 perc extra idő + (15) másodperc lökési időt nem tartom jónak. Én értem, hogy az a 2 perc extra a nehezebb szituációk miatt még ott van, de az a 15 másodperc, bizonyos szituációknál hamar lemegy és az ember ideges lesz attól, hogy már az extra idejéből megy le. nem okoskodás miatt írom, de talán egy régi játékos szavára csak lehet adni nem ? Nem a játékosok szavára kell adni egy szolgáltatónak ? 

Amióta ez a rendszer van, én szinte csak veszítettem , bár olyan sokat nem is játszottam az is igaz, mert ez így nekem nem jön be. Most kérdem én, kit zavart az előző rendszer ? Ugye volt 5 perc és lökésenként rosszul írtam múltkor nem 30 másodperc, hanem 60 másodperc volt. 
Valóban nagyon sokszor az 5 percből alig ment le 2 perca játék végére, de ez nem azt jelenti, hogy nem volt olyan amikor ne kellett volna 3 vagy 4 perc is abból az 5 ből ! 

Szóval a jó és minőségi Curlinghez igenis kell az hogy az embert ne feszélyezze az idő !!! De tovább megyek ha csak az a 15 másodperc ami most van felmenne 30 másodpercre, már úgy érzem, hogy nem esne ki a komfortzónámból tehát, 2 perc+(30) másodperc,szerintem már jó lenne, de ezt a 15-t nem értem ! Ezt valaki adja már át annak aki ebben dönt és gondolják már át !
Mennyivel értelmesebb felszólalás ez, mint az előző... Tudsz te, ha akarsz. 
Eléggé felment a pumpa, mert elrontották a szórakozásomat amit remélem korrigálnak idővel ! De te mindig késztetést érzel beleszólni abba ami nem rád tartozik ?
Csupán felment a pumpa, mikor a témádat olvastam. Nem rosszindulatból tettem, csak az ilyen kifinomult megnyilvánulásokra ez volt és lesz is a reakcióm. 
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean