« Back to All Topics
Random Dices ??
Posted in 
Backgammon
Random Dices ??
Posted in 
Backgammon
Random Dices ??
merhaba.zarlar hakkında bir önergem olacak.bu zarlar kesinlikle normal deyil yani (random dice) değil.eğer random dice ise.nasıl oluyorda 17 oyun ard arda oyun kaybettiriyor?3 günde 350 puan düşürüyor?belirli bir algoritma var sanki.geçmiştede bu sorunu yazmıştım verdiğiniz cevap bir link şeklinde.100 zar attık zarlar şu şrkilde geldi 1000 zar attık zarlar şu şekilde geldi..zarlar hakkında yazan herkese aynı cevap gönderiyorsunuz.bu cevap tatmin edici değil malesef gerçeği yansıtmıyor.bu yüzden 95% insanlar tavlada zarlardan memnun değil.çok kişide bu yüzden malesef siteyi terketti.böyle olmasa daha iyi olmazmıydı?tekrar yazıyorum nasıl oluyorda 17 oyun ard arda oyun kaybettiriyor server 3 günde 300 puandan fazla düşürüyor? Abone olacaktım ama bu dirumda siz benim yerimde olsanız abone olurmuydunuz?benim önerim lütfen bu insanları kaale(ciddiye) alın.bu durumu lütfen bir(developer) sistem ayarcılarına bildirin.bir gözden geçirsinler.insanlar zarlardan dolayı siteyi terkedeceği yere,siteyi tavlayı sevipte abone olsalar daha iyi olmazmı? Bu sebepten dolayı bu bir önerimdir(feedback) eğer developer bildirirseniz ve cevap verirseniz memnun olurum. teşekkürler
🙃
2
iyi akşamlar Karadeniz. lütfen "yönetici" "OPERATÖR"ün size zaten açıkladığı bu bağlantıyı okuyun; iyi oyunlar ve. iyi akşamlar .  " Aïnara " 

https://www.flyordie.com/forum/201645?s=hn
❤️
1
Bilgisayar oyunlarında amaç kar gütmektir.  Bize sunulan bu oyunlar keyfimiz için değil sadece.  Siteyi kuranlar bir mtakim giderleri olurken hem giderlerini karşılamak hem de kar etme peşindeler.  Bunların gelir kaynağı siteye üye olanlardan ve reklamlardan gelmektedir.  ÜYE DEĞİLSENİZ ELBETTE ZARLARDAN ŞİKAYETCİ OLACAKSINIZ.   Üye olmanızı zorlayan  bir baskı türülerinden biri de alt seviyelerde sizi tutmaktır. Bu da zarlarla mümkün. Acaip ve düzensiz zarların nedeni budur.  Siteye üye olunuz ve kurtulunuz diyorum.
🙃
1