« Back to All Topics
Moderatör asistanı
Posted in 
General
Moderatör asistanı
Posted in 
General
Moderatör asistanı
Arkadaşımla oynarken Aïnara adında biri gelip moderatör asistanı olduğunu ve beni moderatörlere şikayet edeceğini söyleyip durdu. Arkadaşımla konuşmamızda gülüyorduk beni insanlarla dalga geçmekle suçladı :D ? 
Şaka mısınız ya bu ne işgüzarlık ?
🙃
4
❤️
1
Merhaba,

Moderatörlerimize veya topluluğumuzdaki diğer üyelere karşı hakaretlerin kabul edilemeyeceğini hatırlatmak isterim. Yardımcı moderatörlerimiz, herkes için saygılı ve keyifli bir ortam sağlamak amacıyla bulunmaktadır ve müdahaleleri bu dostane ruhu korumayı hedeflemektedir.

Şakaların bazen yanlış anlaşılabileceğini anlıyoruz, ancak her durumda saygılı kalmak çok önemlidir. Gelecekte uygunsuz davranışlardan veya dil kullanımından kaçınmanızı rica ediyoruz.

Kurallarımız hakkında sorularınız varsa veya diğer üyelerle olumlu bir şekilde etkileşimde bulunma konusunda bilgi almak istiyorsanız, lütfen kurallarımızı inceleyin.

https://www.flyordie.com/legal.html#rules

Topluluğumuzdaki herkes için iyi bir deneyim sağlamak adına gerekli tüm bilgileri orada bulabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
❤️
3
😮
1
Merhaba M A G .Sana hiçbir şey söylemedim, sadece bana bedavaya hakaret ettiğini, ne yazık ki bunu unuttun ve her gün bedavaya hakaret edilmeyi üzücü buluyorum. İyi oyunlar, iyi günler.
❤️
4
🙃
1
Hi, Ainara! 
I didn't insult you but you got me wrong. We were joking with my friend in our own language. I know the rules and I haven't broken any rules so far. 
This is unfair!
🙃
3
❤️
2