« Back to All Topics
Nem enged csevegni
Posted in 
General
Nem enged csevegni
Posted in 
General
Nem enged csevegni
Egyik napról a másikra nem engedett üzenetet írni a csevegőbe.Nem tudom mi lehet a probléma.Aki tud valamit jelezzen legyenszives!
Szia. Már többen is jelezték ezt a problémát, OP még nem jelzett, de sztem frissítés lehet a háttérben.
Hali!
Nagy valószinűséggel szerver probléma lehetett de már írták mások hogy megoldották a gondot.
Sziasztok! Már több mint egy hete nem enged csevegni, sőt a játékos társaimnak sem tudok köszönni!


Nagyon ciki, mert azt hiszik, hogy bunkóságból nem köszönök, holott a gép nem enged csevegni. Van egy menüpont és ott láttam, hogy aki nem előfizető azt letiltották a csevegésből. Ez felháborító, mert eddig sem voltam előfizető és cseveghettem kedvemre.
Akinek hasonló problémája van, legyen kedves leírni hogy milyen böngészőt használ, verziószámmal együtt. 

Valamint azt is hogy van-e villogó kurzor a csetablakban, vagy az sincs.

Köszönjük,

OP
Sziasztok!
Szintén nem enged csevegni, már napok óta. Google Chrome-ot használok, nincs villogó kurzorom - az OP kérésre, kérdésére válaszolva.
Remélem mielőbb sikerül megoldani a dolgot!
Köszi előre is!
Engem sem enged csevegni. Google Crome
Már többször írtam, de választ nem kaptam arra a kérdésemre, hogy miért nem enged csevegni játék közben a játékossal.
Nagyon kellemetlen, mert a játékostársak nem értik, hogy miért nem köszönök. Megjegyzéseket is tesznek a modortalan viselkedésem miatt!
Sajnos válaszolni nem tudok, megvédeni sem tudom magam!
Valaki segítsen már!!!!!!!!!
- ha nem a legfrissebb Java verzió van fent, akkor frissíteni kellene (7u17 az aktuális)
- meg kell nézni másik böngészővel, hogy ott is jelentkezik-e a gond (Firefox, IE)
engem se enged csevegni valaki írjon már nekem hogy mit csináljak már másik javát is próbáltam de semmi.. és azt hiszik hogy direkt nem köszönök.. választ kérek a kendralinx@gmail.com ra köszi
Languages
English
angielski
azərbaycan
azerbejdżański
bosanski
bośniacki
čeština
czeski
Cymraeg
walijski
dansk
duński
Deutsch
niemiecki
eesti
estoński
English
angielski
español
hiszpański
euskara
baskijski
français
francuski
hrvatski
chorwacki
Indonesia
indonezyjski
isiZulu
zulu
íslenska
islandzki
italiano
włoski
latviešu
łotewski
lietuvių
litewski
magyar
węgierski
Malti
maltański
Melayu
malajski
Nederlands
niderlandzki
norsk
norweski
o‘zbek
uzbecki
polski
polski
português
portugalski
română
rumuński
shqip
albański
slovenčina
słowacki
slovenščina
słoweński
suomi
fiński
svenska
szwedzki
Tagalog
tagalski
Tiếng Việt
wietnamski
Türkçe
turecki
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
grecki
български
bułgarski
кыргызча
kirgiski
русский
rosyjski
српски
serbski
українська
ukraiński
עברית
hebrajski
العربية
arabski
فارسی
perski
हिन्दी
hindi
ไทย
tajski
ქართული
gruziński
中文
chiński
日本語
japoński
한국어
koreański