« Back to All Topics
Telefonos előfizetés ...
Posted in 
General
Telefonos előfizetés ...
Posted in 
General
Telefonos előfizetés ...
Üdv! :)
Egy olyan kérdésem lenne , hogy ha telefonnal szeretnék előfizetni (már többször sikeresen megtörtént) és az ONEBIP
oldalán a telefonszámom beírása után nem történik semmi akkkor mi a tehendő ? :|
Tehát beírom a telefonszámomat , aztán semmi ... még csak annyit sem ír ,hogy küldje az XYZ 123 az 0690... telefonszámra .:) Előre is köszönöm a hozzászólásokat :)

Egyébként az oldal nagyon jó , rengeteg a jó játék .
Mivel én az amőbát előnyben részesítem ezért szeretnék még egy kérdést feltenni .
A versenyeken használatos 1 perces amőba játékot nem lehetne megoldani úgy , hogy ne csak versenyeken találkozhassunk vele ?:)
Nagyon örülnének neki szerintem többen. (Gyakorlási lehetőség versenyekre , kevesebb progi(talán) .
További szép napot Mindenkinek!
Sajnos a Onebip rendszerében kisebb problémák vannak néhány napja, így az sms fizetés pillanatnyilag nem működik.

Már értesítettük őket a problémáról, és állításuk szerint dolgoznak az ügyön, remélhetőleg hamarosan ismét lehet majd sms-ben előfizetni.

Amint kiderül valami, jelezzük.

Köszönjük a türelmet.
A onebip-től kapott információk szerint a hibát elhárították, így újból lehet telefonnal előfizetni.

köszönjük a megértést és türelmet.
Remekűl működik :) 
Tegnap teszteltem :)
Sziasztok!
Valaki elmagyarázná hogyan is kell SMS-t küldeni?

Előre is köszönöm válaszotokat!


Üdv:Gyengécske
Nekem is ugyanez a problémám,de még semmi smst sem kaptam vissza! :-( Ma fizettem elő sms-ben 1270 ft ot le is vette,de sehol semmi eredmény! Pedig mindent pontosan írtam be! Remélem hogy mihamarabb megoldódik már a probléma,mert nagyon ideges vagyok! :-( Üdv: Péter

[Edited by: Translator on 01/08/2013 02:00 م]
Sziasztok. Nekemis ez van jelenleg megvan rendelve 2-3 napja smsben és nem kaptam semmit csak egy sms-t és van valami ID is.. De hova írjam azt be vagy mit tudok ilyenkor tenni? :(
Amennyiben ezzel a tranzakcióval problémák merülnek fel vagy segítségre van szüksége, kérjük írjon a Onebip-nek a support@onebip.com email címre. 
Forródrót: 01 888 62 92 (H-P 09:00 – 17:00).
Languages
English
englanti
azərbaycan
azeri
bosanski
bosnia
čeština
tšekki
Cymraeg
kymri
dansk
tanska
Deutsch
saksa
eesti
viro
English
englanti
español
espanja
euskara
baski
français
ranska
hrvatski
kroatia
Indonesia
indonesia
isiZulu
zulu
íslenska
islanti
italiano
italia
latviešu
latvia
lietuvių
liettua
magyar
unkari
Malti
malta
Melayu
malaiji
Nederlands
hollanti
norsk
norja
o‘zbek
uzbekki
polski
puola
português
portugali
română
romania
shqip
albania
slovenčina
slovakki
slovenščina
sloveeni
suomi
suomi
svenska
ruotsi
Tagalog
tagalog
Tiếng Việt
vietnam
Türkçe
turkki
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
kreikka
български
bulgaria
кыргызча
kirgiisi
русский
venäjä
српски
serbia
українська
ukraina
עברית
heprea
العربية
arabia
فارسی
persia
हिन्दी
hindi
ไทย
thai
ქართული
georgia
中文
kiina
日本語
japani
한국어
korea